Wybory do Parlamentu Europejskiego w Białołęce – wyniki

Unia europejska wybory

Wyniki głosowania – Białołęka

Wyniki komitetów

Komitet Liczba głosów Procent głosów
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 26 157
50,12%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 903
24,72%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 6 084
11,66%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 2 623
5,03%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 2 427
4,65%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI 1 067
2,04%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 929
1,78%
Razem 52 190
100%

 

Wyniki głosowania – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 CIMOSZEWICZ Włodzimierz Nr 4 [Warszawa] 8 975 tak
2 HALICKI Andrzej Witold Nr 4 [Warszawa] 3 523 tak
3 GASIUK-PIHOWICZ Kamila Nr 4 [Warszawa] 3 729 nie
4 HÜBNER Danuta Maria Nr 4 [Warszawa] 6 492 tak
5 BONI Michał Jan Nr 4 [Warszawa] 1 033 nie
6 ZIELIŃSKA Urszula Sara Nr 4 [Warszawa] 310 nie
7 PUDŁOWSKI Paweł Patryk Nr 4 [Warszawa] 319 nie
8 KALATA Edyta Teresa Nr 4 [Warszawa] 165 nie
9 BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna Nr 4 [Warszawa] 238 nie
10 BARTOSZEWSKI Władysław Teofil Nr 4 [Warszawa] 1 373 nie
Razem 26 157 3

Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil Nr 4 [Warszawa] 5 539 tak
2 CZARNECKI Ryszard Henryk Nr 4 [Warszawa] 3 512 tak
3 RADZIWIŁŁ Konstanty Nr 4 [Warszawa] 850 nie
4 CZERWIŃSKA Anita Nr 4 [Warszawa] 541 nie
5 GRYGLAS Zbigniew Nr 4 [Warszawa] 278 nie
6 TOMASZEWSKA Ewa Nr 4 [Warszawa] 327 nie
7 SMIRNOW Andrzej Nr 4 [Warszawa] 93 nie
8 KALETA Sebastian Jerzy Nr 4 [Warszawa] 970 nie
9 CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata Nr 4 [Warszawa] 402 nie
10 WYPYCH Małgorzata Maria Nr 4 [Warszawa] 391 nie
Razem 12 903 2

 

Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 BIEDROŃ Robert Nr 4 [Warszawa] 4 223 tak
2 SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela Nr 4 [Warszawa] 679 nie
3 PŁATEK Monika Stanisława Nr 4 [Warszawa] 705 nie
4 TRACZYK Adam Paweł Nr 4 [Warszawa] 87 nie
5 BUŹNIAK Sylwia Lidia Nr 4 [Warszawa] 44 nie
6 TARCZYŃSKA Anna Małgorzata Nr 4 [Warszawa] 52 nie
7 PELC Filip Tadeusz Nr 4 [Warszawa] 179 nie
8 KUBIAK Jacek Zbigniew Nr 4 [Warszawa] 28 nie
9 BRAITER Katarzyna Anna Nr 4 [Warszawa] 33 nie
10 GAWKOWSKI Krzysztof Kamil Nr 4 [Warszawa] 54 nie
Razem 6 084 1

 

Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 BOSAK Krzysztof Nr 4 [Warszawa] 1 377 nie
2 KULESZA Jakub Nr 4 [Warszawa] 202 nie
3 PAZIO Rafał Piotr Nr 4 [Warszawa] 52 nie
4 ROSS Sebastian Nr 4 [Warszawa] 22 nie
5 KRAJSKI Stanisław Nr 4 [Warszawa] 108 nie
6 PISKORZ Monika Beata Nr 4 [Warszawa] 36 nie
7 PAMIĘTA Marta Nr 4 [Warszawa] 77 nie
8 KRAJEWSKA Zuzanna Maria Nr 4 [Warszawa] 22 nie
9 KRZYSZTOFIK Joanna Nr 4 [Warszawa] 21 nie
10 JAKUBIAK Marek Nr 4 [Warszawa] 706 nie
Razem 2 623 0

 

Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 TYSZKA Stanisław Nr 4 [Warszawa] 1 374 nie
2 RZYMKOWSKI Tomasz Piotr Nr 4 [Warszawa] 214 nie
3 TANAJNO Paweł Jan Nr 4 [Warszawa] 139 nie
4 WITKOWSKA Agata Joanna Nr 4 [Warszawa] 165 nie
5 GŁOWACKA Ewa Katarzyna Nr 4 [Warszawa] 90 nie
6 OLSZEWSKA Mariola Aneta Nr 4 [Warszawa] 273 nie
7 MODZELEWSKI Jarosław Nr 4 [Warszawa] 32 nie
8 WOJAKOWSKA Magdalena Maria Nr 4 [Warszawa] 51 nie
9 BORKOWSKI Łukasz Jan Nr 4 [Warszawa] 30 nie
10 JOŃCZYK Łukasz Nr 4 [Warszawa] 59 nie
Razem 2 427 0

 

Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 GWIAZDOWSKI Robert Andrzej Nr 4 [Warszawa] 697 nie
2 CZERWIŃSKA Ewa Barbara Nr 4 [Warszawa] 99 nie
3 STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander Nr 4 [Warszawa] 8 nie
4 ADAMKIEWICZ Marcin Piotr Nr 4 [Warszawa] 77 nie
5 MELAK Zofia Emilia Nr 4 [Warszawa] 45 nie
6 STAŃCZUK Dunia Nr 4 [Warszawa] 35 nie
7 MATYJASIAK Wojciech Robert Nr 4 [Warszawa] 9 nie
8 BEKIER Bartłomiej Maksymilian Nr 4 [Warszawa] 17 nie
9 SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota Nr 4 [Warszawa] 27 nie
10 ŻMIJEWSKI Bogdan Nr 4 [Warszawa] 53 nie
Razem 1 067 0

 

Wyniki głosowania – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – Białołęka

Kandydaci

Nr Nazwisko i imiona Okręg wyborczy [siedziba] Liczba głosów Mandat
1 ZANDBERG Adrian Tadeusz Nr 4 [Warszawa] 681 nie
2 NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina Nr 4 [Warszawa] 69 nie
3 KUCZYŃSKA Urszula Teresa Nr 4 [Warszawa] 38 nie
4 WRÓBLEWSKI Giedymin Nr 4 [Warszawa] 16 nie
5 TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria Nr 4 [Warszawa] 9 nie
6 BIEJAT Magdalena Agnieszka Nr 4 [Warszawa] 30 nie
7 MIERZWA Michał Mikołaj Nr 4 [Warszawa] 3 nie
8 WICHA Joanna Beata Nr 4 [Warszawa] 10 nie
9 WALCZYŃSKI Hubert Michał Nr 4 [Warszawa] 17 nie
10 GRODZKA Anna Nr 4 [Warszawa] 56 nie
Razem 929 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *