Budżet Partycypacyjny na rok 2019 – terminy spotkań dyskusyjnych

Budżet Partycypacyjny na rok 2019

 

Budżet Partycypacyjny na rok 2019

Budżet Partycypacyjny na rok 2019

Trwa weryfikacja projektów do budżetu partycypacyjnego na rok 2019. Co się będzie działo w Twojej okolicy za rok? Sprawdź i powiedz, co o tym myślisz. Twoi sąsiedzi zgłosili pomysły, a Ty możesz pomóc im je ulepszyć.
Prezentacje projektów oraz miejsca spotkań zostały zaplanowane wg ich lokalizacji tak, aby mieszkańcy zapoznawali się z pomysłami z ich najbliższej okolicy.
Ze względu na liczbę złożonych projektów w obszarze 1 odbędą się 3 spotkania, w obszarze 2 – 2 spotkania, w obszarze 3 – 3 spotkania, a w obszarze 4 – 1 spotkanie.
Wszystkie spotkania mają charakter otwarty dla mieszkańców. Nie trzeba się aktywnie udzielać, wystarczy przyjść posłuchać.
UWAGA!!! Kolejność projektów na listach poniżej nie jest tożsama z kolejnością prezentacji na spotkaniach.

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 1 (Tarchomin, Nowodwory, Kępa Tarchomińska)

1 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00 – SP 342, ul. Strumykowa 21a (sala 135)
– rejon ulic: Strumykowa, Hanki Ordonówny, Odkryta, Światowida, Leśna Polanka, Aluzyjna, Przyrzecze

3 marca (sobota), godz. 11:00-14:00, Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197 (sala konferencyjna)
– rejon ulic: Milenijna, Ceramiczna, Pomorska, Botewa, Ćmielowska, Picassa, Porajów, Świderska, Trakt Nadwiślański

4 marca (niedziela), godz. 11:00-14:00, SP 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (aula)
– rejon ulic: Książkowa, Erazma z Zakroczymia, Światowida, Talarowa, Mehoffera, Nowodworska

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 2 (Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Szamocin)

6 marca (wtorek), godz. 18:00-21:00, SP 257, ul. Podróżnicza 11 (stołówka)
– rejon ulic: Wałuszewska, Bohaterów, Klasyków, Podróżnicza, Waligóry, Ciupagi, Polnych Kwiatów, Zyndrama z Maszkowic, Dynamiczna, Żywiczna, Palestera

17 marca (sobota), godz. 15:00-18:00, SP 367, ul. Przytulna 3 (aula)
– rejon ulic: Piwoniowa, Łazanowicka, Kiersnowskiego, Brzezińska, Jabłoni, Raciborska, Zawiślańska, Chlubna, Przytulna, Przylesie, Fletniowa, Mehoffera.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 3 (Kobiałka, Brzeziny, Grodzisk, Lewandów, Augustów)

8 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 356, ul. Głębocka 66 (stołówka)
– rejon ulic: Głębocka, Magiczna, Skarbka z Gór, Berensona, Lewandów, Zaułek, Ostródzka, Kartograficzna.

9 marca (piątek), godz. 18:00-21:00, SP 31, ul. Kobiałka 49 (aula)
– rejon ulic: Ruskowy Bród, Kobiałka, Frachtowa, Ostródzka, Zdziarska, Kroczewska, Olesin, Mochtyńska, Mańkowska

15 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 231, ul. Juranda ze Spychowa 10, hol przy wejściu do klas 4-6
– rejon ulic: Ostródzka, Juranda ze Spychowa, Toporczyków, Echa Leśne, Truskawkowa, Śliwkowa, Staropolska, Piasta Kołodzieja.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 4 (Annopol, Piekiełko, Żerań)

14 marca (środa), godz. 18:00-21:00, SP 365, ul. Płużnicka 4 (sala widowiskowa)
– rejon ulic: Elektronowa, Płochocińska, Myśliborska, Portowa, Marywilska, Kowalczyka, Krzyżówki, Szlachecka, Przykoszarowa