Budżet Partycypacyjny na rok 2019 – terminy spotkań dyskusyjnych

 

Budżet Partycypacyjny na rok 2019

Budżet Partycypacyjny na rok 2019

Trwa weryfikacja projektów do budżetu partycypacyjnego na rok 2019. Co się będzie działo w Twojej okolicy za rok? Sprawdź i powiedz, co o tym myślisz. Twoi sąsiedzi zgłosili pomysły, a Ty możesz pomóc im je ulepszyć.
Prezentacje projektów oraz miejsca spotkań zostały zaplanowane wg ich lokalizacji tak, aby mieszkańcy zapoznawali się z pomysłami z ich najbliższej okolicy.
Ze względu na liczbę złożonych projektów w obszarze 1 odbędą się 3 spotkania, w obszarze 2 – 2 spotkania, w obszarze 3 – 3 spotkania, a w obszarze 4 – 1 spotkanie.
Wszystkie spotkania mają charakter otwarty dla mieszkańców. Nie trzeba się aktywnie udzielać, wystarczy przyjść posłuchać.
UWAGA!!! Kolejność projektów na listach poniżej nie jest tożsama z kolejnością prezentacji na spotkaniach.

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 1 (Tarchomin, Nowodwory, Kępa Tarchomińska)

1 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00 – SP 342, ul. Strumykowa 21a (sala 135)
– rejon ulic: Strumykowa, Hanki Ordonówny, Odkryta, Światowida, Leśna Polanka, Aluzyjna, Przyrzecze

3 marca (sobota), godz. 11:00-14:00, Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197 (sala konferencyjna)
– rejon ulic: Milenijna, Ceramiczna, Pomorska, Botewa, Ćmielowska, Picassa, Porajów, Świderska, Trakt Nadwiślański

4 marca (niedziela), godz. 11:00-14:00, SP 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (aula)
– rejon ulic: Książkowa, Erazma z Zakroczymia, Światowida, Talarowa, Mehoffera, Nowodworska

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 2 (Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Szamocin)

6 marca (wtorek), godz. 18:00-21:00, SP 257, ul. Podróżnicza 11 (stołówka)
– rejon ulic: Wałuszewska, Bohaterów, Klasyków, Podróżnicza, Waligóry, Ciupagi, Polnych Kwiatów, Zyndrama z Maszkowic, Dynamiczna, Żywiczna, Palestera

17 marca (sobota), godz. 15:00-18:00, SP 367, ul. Przytulna 3 (aula)
– rejon ulic: Piwoniowa, Łazanowicka, Kiersnowskiego, Brzezińska, Jabłoni, Raciborska, Zawiślańska, Chlubna, Przytulna, Przylesie, Fletniowa, Mehoffera.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 3 (Kobiałka, Brzeziny, Grodzisk, Lewandów, Augustów)

8 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 356, ul. Głębocka 66 (stołówka)
– rejon ulic: Głębocka, Magiczna, Skarbka z Gór, Berensona, Lewandów, Zaułek, Ostródzka, Kartograficzna.

9 marca (piątek), godz. 18:00-21:00, SP 31, ul. Kobiałka 49 (aula)
– rejon ulic: Ruskowy Bród, Kobiałka, Frachtowa, Ostródzka, Zdziarska, Kroczewska, Olesin, Mochtyńska, Mańkowska

15 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 231, ul. Juranda ze Spychowa 10, hol przy wejściu do klas 4-6
– rejon ulic: Ostródzka, Juranda ze Spychowa, Toporczyków, Echa Leśne, Truskawkowa, Śliwkowa, Staropolska, Piasta Kołodzieja.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 4 (Annopol, Piekiełko, Żerań)

14 marca (środa), godz. 18:00-21:00, SP 365, ul. Płużnicka 4 (sala widowiskowa)
– rejon ulic: Elektronowa, Płochocińska, Myśliborska, Portowa, Marywilska, Kowalczyka, Krzyżówki, Szlachecka, Przykoszarowa